دوستان عزیز در این مقاله می خواهیم در مورد موضوع شرایط معافیت کفالت مادر برای فرزند دوم مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که می دانید و در مقاله های قبلی اشاره کردیم هنگامی که افراد ذکور ایرانی وارد سن 19 سالگی می شوند باید خود را به سازمان نظام نظام وظیفه معرفی کنند که در صورتی که مشغول ادامه تحصیل باشند می توانند بعد از فارغ التحصیلی برای رفتن به خدمت سربازی اقدام کنند و تا یکسال فرصت دارند خود را معرفی کنند. و در صورتی که دارای شرایط لازم برای دریافت انواع معافیت ها باشند می توانند برای دریافت معافیت اقدام کنند که یکی از این معافیت ها که موضوع مورد بحث ما می باشد در مورد معافیت کفالت مادر برای فرزند دوم می باشد. برای اطلاع از جزئیات کامل این معافیت مقاله ما را دنبال کنید. در صورت مواجه با هر گونه سوال در این قسمت با همکاران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشند.شما عزیزی که به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند می توانند با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.

 

عزیزان همراه سایت نظام وظیفه می توانید برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص خبر های نظام وظیفه به خصوص شرایط معافیت کفالت مادر برای فرزند دوم می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل کرده و از اطلاعات مشاوران تخصصی بهره مند شوند.

 

,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه "

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس از کل کشور کافیست با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611

شماره ویژه شهر تهران  9092301612

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595  تماس حاصل فرمایید

تماس از 8صبح تا 12شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,

 

شرایط معافیت کفالت مادر برای فرزند دوم

فرزندی که به دلیل شرایط مادر معاف از سربازی شده و فوت کند امکان رسیدگی به معافیت فرزند دوم وجود دارد. اگر فرزندی که به دلیل مادر از خدمت معاف شده باشد و سپس فوت کند می‌توان به ادعال کفالت فرزند دوم رسیدگی کرد؟ در صورتی که فرزند معاف شده به علت بیماری قادر به سرپرستی از مادر نباشد یا فوت کرده باشد رسیدگی به ادعای کفالت فرزند دوم بلامانع است.همانطور که می دانید بسیاری از مشمولین خدمت سربازی به دنبال ترفندهایی هستند که به خدمت سربازی نروند و گروهی هستند که واقعاً شرایط حضور در خدمت سربازی را ندارند نگونه افراد از معافیت‌های کفالت بهره‌مند می‌شوند. سوالات متعددی در رابطه با شرایط معافیت کفالت مادر برای فرزند دوم پرسیده می شود. آیا مادری که یک پسر بالای ۱۸ سال دارد میتواند برای پسر دیگر بالای ۱۸ سال خود معافیت بگیرد؟ پاسخ سوالات خود را در همین مقاله خواهید یافت اما قبل از آن بگوییم با توجه به جزئیات دریافت معافیت و کسری خدمت به شما توصیه میکنیم با مشاورین مرکز صدای مشاور تماس گرفته و سوالات خود را از مشاورین بپرسید تا در بهترین و به روزترین راهنمایی ها را دریافت کنید.موضوع اول از همه باید بگویم که یکی از شروط اصلی برای رسیدگی موضوع یگانه مراقب بودن یعنی نداشتن برادر سالم بالای ۱۸ سال استمعافیت کفالت یعنی شما به علت کفیل شدن به یک شخص دیگر از خدمت سربازی معاف شوید .بیشترین نوع معافیت کفالت که گرفته میشود معافیت کفالت مادر است که در شرایط زیر می توانید آن را دریافت کنید
اگر مادر مشمول فاقد همسر باشند یعنی یا فوت کرده باشد یا طلاق گرفته باشد و مجنون تنها فرزند ذکور بالای ۱۸ سال سالم آن مادر باشد می تواند کفیل مادر شده و از خدمت وظیفه عمومی معاف شود.آیا برای فرزند دوم مادر بخواهیم این موضوع را در نظر بگیریم بهتر است به بخش معافیت کفالت خواهر یا برادر مراجعه کنیم اما این را باید بگوییم اگر مشمول خدمت سربازی یک برادر بالای ۱۸ سال داشته باشد که نیاز به مراقبت داشته باشد و این از طرف شورای پزشکی تایید شود می تواند معافیت کفالت بگیرد.با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.

 

 

معافیت کفالت خواهر یا برادر و پدر

در صورتی که مشمول خواهر برادر کوچکتر از خود داشته باشد و آنها نیاز به مراقبت داشته باشند و هیچ برادر سالم بالای ۱۸ سال دیگری نداشته باشند نیز می توانند از معافیت کفالت استفاده کنند.تبصره بعدی این است که اگر مشمول برادر بالای ۱۸ سال داشته باشد اما آن برادر بیمار باشد و نیاز به مراقبت داشته باشد و همسر و پدر و فرزند هم نداشته باشد میتواند معافیت کفالت بگیرد.
اگر مشمول دارای خواهری باشد که از سن ۱۸ سالگی تا ۲۴ سالگی ازدواج نکرده و مجرد باشد و پدر مشغول نیز در قید حیات نباشد درصورتی که مشمول یگانه مراقب آن خواهر است می تواند معافیت کفالت بگیرد.معافیت‌های کفالت پدر نیز به این صورت می باشد که اگر مشمولی تک فرزند یک خانواده باشد که بالای ۱۸ سال سن دارد و سالم است اسنپ در ای او بالای ۵۹ سال باشد یعنی در اصل شروع ۶۰ سالگی می تواند کفیل پدر شود و از خدمت وظیفه عمومی معاف شود. در صورتی که همین مشمول پدرش زیر ۵۹ سال باشد اما بیمار باشد و نیاز به مراقبت داشته باشد مشمول می تواند بازهم معافیت کفالت بگیرد اما با تاییدیه نظام وظیفه.اگر پدر مشمول در حبس باشند یگانه مراقب مشمول باشد و حداقل یک سال از حبس قطعی وی باقی مانده باشد رسیدگی پرونده بلامانع است.با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.

 


 

معافیت کفالت پدر بزرگ و مادربزرگ

قسمتی که پدر بزرگ مشمول با توجه به نظر شورای پزشکی نیازمند مراقبت باشد و در صورتی که فاقد فرزند پسر بوده و فرزند دیگری نداشته باشد و مشمول تنها پسر بالای ۱۸ سال باشد رسیدگی و ارجاع پرونده به هیات رسیدگی بلامانع است.اگر فرزند و شوهر مادربزرگ فوت کرده باشد و مشمول تنها نوه پسر سالم بالای ۱۸ سال باشد و یا فرزند و شوهر مادر بزرگ قادر به سرپرستی از مادربزرگ نباشند رسیدگی و اجرای پرونده به هیات رسیدگی بلا مانع است.با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.

 برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.


 

منبع :

شرایط معافیت کفالت مادر برای فرزند دوم
 

آیا نظام قدیمی ها می توانند در کنکور 99 شرکت کنند-هزینه گرفتن پاسپورت-شرایط استخدام بانوان در نیروی انتظامی98 -میزان حقوق سربازان بر حسب مدرک تحصیلی98 -شرایط و نحوه استخدام یگان ویژه نیروی انتظامی 98-شرایط استخدامی نیرو انتظامی زن در سال 98-استخدام در نیرو انتظامی با مدرک لیسانس 98زمان و شرایط ثبت نام آزمون مشاوران حقوقی  98 - 99-نحوه اطلاع از محل خدمت سربازی-نحوه دریافت کارت ایثارگری-هزینه گرفتن پاسپورت 98-نحوه دریافت کد سخا به صورت اینترنتی-لیست بهترین پادگان های ایران-شرط معدل ورود به هنرستان-تاریخ واریز حقوق سربازان نظام وظیفه 98 -شرایط و نحوه استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سال 98 -ترتیب درجه های نظامی بر حسب مدرک تحصیلی سال 98 -ثبت نام آزمون سردفتری اسناد در سال 98  99 -مدارک لازم جهت خرید بیمه خدمت سربازی در سال  98 - وام خودرو جانبازان سال -کد سخا - استخدام وزارت دفاع -اعزام به خدمت -سهمیه ایثارگران در کنکور 98 -پیام آوران بهداشت -استخدامی نیروی انتظامی 98 -قیمت خرید خدمت سربازی-معافیت پزشکی چشم -استعلام آنلاین کارت پایان خدمت -

مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: معافیت ,کفالت ,خدمت ,فرزند ,سربازی ,مادر ,معافیت کفالت ,خدمت سربازی ,برای فرزند ,کفالت مادر ,صدای مشاور ,شرایط معافیت کفالت ,توانید برای اطلاع ب
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها